Agencja Interaktywna

Marzą Ci się egzotyczne wakacje w miejscu, w którym jeszcze nie byłeś? Proponuję bajkową Tajlandię, która jest aktualnie najpopularniejszym miejscem, jeśli chodzi o rejon Azji Południowo – Wschodniej.

Dlaczego warto podróżować do Tajlandii?


Coraz częściej turyści wyjeżdżają tam „na dziko”, ponieważ jest ona bezpieczna i ma bardzo dobrze rozwiniętą „sieć noclegową”. Ponadto, można zjeść tutaj pyszne pikantne potrawy. Panują tutaj bardzo niskie ceny. Tubylcy są przyjaźnie nastawieni do turystów. Wszystko to przemawia za tym, żeby spędzić urlop w tym urokliwym miejscu.

Tajlandia wycieczki – kiedy zaplanować urlop?


Panuje tutaj pora sucha i pora deszczowa. Planujemy więc wczasy od połowy października do końca kwietnia.

Atrakcje w Tajlandii


Przede wszystkim warto spróbować ulicznego jedzenia – pikantnego i smacznego. Kosztuje grosze, a poznamy nowe smaki. Tajlandia znana jest z masażu – warto skorzystać z tej opcji. Bangkok jest piękną stolicą Tajlandii, grzechem będzie nie zwiedzenie go. W całym państwie klimat nadają świątynie buddyjskie – jest ich mnóstwo. Na granicy z Birmą i Laosem znajduje się Biała Świątynia. Cały budynek jest śnieżnobiały, co tworzy malowniczy obraz. Osoby, które kochają wakacje spędzać aktywnie mogą wybrać się na trekking w Chiang Mai. Podczas wędrówek trekkingowych i rowerowych poznamy bliżej kulturę tajlandzką. Snorkelling to jeden z najpopularniejszych sportów w tym rejonie. Tajlandia słynie z pięknych egzotycznych plaż, tropikalnych wysp, które są znane na całym świecie. Warto odwiedzić Phuket i Krabi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.