Dj na wesele – Kraków, Katowice czy Warszawa?

Podczas aranżacji ślubu i wesela szybko można pogubić się w ilości obowiązków do odhaczenia. Od wybrania restauracji na przyjęcie weselne, aż po wybór alkoholi czy dekorację samochodu. Z tego też względu, coraz więcej par młodych stawia na pomoc tak zwanego wedding planner`a. Gdy jednak nie chcesz korzystać z tego typu usługi, przejrzyj ten artykuł, bo w nim znajdziesz parę porad na temat posiłków podawanych na weselu oraz wyboru muzyki.    Temat jedzenia to temat rzeka, w związku z tym na potrzeby artykułu skupimy się na podstawach, o których wiele osób zapomina, co niestety często rzutuje na tym, w jaki sposób bawią się zaproszeni goście. Jedną z najistotniejszych zasad jest to, aby jedzenia było sporo a samo jedzenie było  zróżnicowane. Należy pamiętać o tym, że przyjęcie weselne to wiele godzin tańca, a w końcu chcemy, aby goście weselni posiadali sporo energii do zabawy. Prócz tego, na weselach jedzenie trwa właściwie cały czas.

Inną znaczącą sprawą jest dobór potraw. Należałoby zadbać, aby były to posiłki klasyczne i lubiane, bowiem nie ma nic gorszego, niż goście weselni, którzy zamiast tańczyć, rozmawiają o  niesmakującym im jedzeniu. W sytuacji gdy nie chcemy, by posiłki były nudne, warto zadbać o apetyczny sposób udekorowania czy podania.

491_Hotel_Dworski

Co się tyczy oprawy muzycznej na wesele, trzeba rozważyć dwie najczęściej wybierane opcje, czyli zespół weselny oraz dj na wesele. Dj zazwyczaj jest tańszy niż zespół, z racji ilości członków zespołu. Często w kapeli, jeden z muzyków pełni też posadę wodzireja. Obecnie jednak bardzo często da się wynająć dj’a i wodzireja za pomocą tej samej firmy. Warto wiedzieć, że dj’e mają o wiele większą repertuar, którą możecie wybrać specjalnie na weselu. Aby znaleźć odpowiadającego nam dj’a, czy zespół da się naturalnie wpisywać w Google frazy takie jak „dj na wesele kraków „czy „kapela weselna Katowice”, chociaż dużo lepiej jest zapytać znajomych nowożeńców, lub zawczasu zbierać wizytówki na przyjęciach weselnych.naprawione