Pozycjonowanie strony i bloga.

Jak pisać teksty pozycjonujące Twoją stronę w wyszukiwarkach Google i np. Yahoo? Dobrze jest jeśli w tytule artykułu będzie fraza kluczowa, którą chcesz wy pozycjonować. Oprócz tytułu jest także ważny adres url strony. Gdy Umieścisz słowo kluczowe w tytule i w adresie to o wiele go łatwiej będzie odnaleźć wyszukiwarce.
Co jeszcze jest pomocne w ogólnie mówiąc SEM (Search Engine Marketing) naszej strony? Zwróć uwagę na znaczniki, czyli nagłówki. Podczas edycji HTML oznaczamy je za pomocą literek: h1, h2, h3. Podczas pracy w obszarze tekstowym jest po prostu nagłówek 1, nagłówek 2 i nagłówek 3. Zadbaj żeby Twój tekst SEO posiadał te trzy nagłówki w których zawarta będzie fraza kluczowa. To przydatne do optymalizacji treści. Ale postaraj się aby kilka nagłówków oprócz nich było bez takich fraz, aby wyglądało to naturalniej dla robotów.
Niewątpliwe bardzo dobre dla SEO jest, kiedy zdecydujemy się w pewnych miejscach w artykule na wstawienie naszych słów kluczowych. Powinny one występować na samym początku i na końcu artykułu. Dobrze żeby były w pierwszym i ostatnim akapicie, a najlepiej w pierwszym i ostatnim zdaniu.

poz
Pozycjonowanie Twojego artykułu będzie efektywniejsze jeżeli zastosujesz pogrubienia, pochylenia i podkreślenia takich fraz.. Pamiętaj jednak aby z tym nie przesadzić, bo wpis może przez to wyglądać dziwnie i po prostu brzydko. Pamiętaj, że wyróżnienia stosuje się po to, aby wyeksponować ważniejszy fragment treści.

Zadbaj o te kilka rzeczy a niewątpliwie Twoja witryna szybko stanie się atrakcyjna dla Google i będzie wyżej w jego rankingach.naprawione