Agencja Interaktywna

Innowacje, stosowane w naszych urządzeniach czyszczących

Odkurzacz, jak to odkurzacz – sprząta, czyści i z pewnością… odkurza. Po co mi lepszy sprzęt, który i tak nie zrobi tego za mnie. To zdanie słyszy wielu entuzjastów zakupu dobrych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie urządzeń czyszczących i odkurzających. W naszym sklepie postawiliśmy właśnie na taki sprzęt. I to z jednego, prostego powodu. Jest on po prostu lepszy od standardowych rozwiązań. Dlaczego?

Dwa zbiorniki na wodę

Jako przykład produktu innowacyjnego, weźmy odkurzacz Numatic George. Posiada on dwa osobne zbiorniki na wodę, z których jeden zawiera wodę czystą a drugi brudną. Każdy z tych zbiorników (zawartych w jednej, ergonomicznej obudowie) posiada aż 6 litrów pojemności, co przedkłada się na możliwość długotrwałego i efektywnego prania, nawet najbardziej wymagających powierzchni.

Modułowa konstrukcja

Oczywiście można by zbudować duży odkurzacz, mieszczący w sobie 5 różnych modułów, odpowiedzialnych za pięć różnych metod czyszczenia. W praktyce jednak, takie rozwiązanie musiałoby mieć co najmniej rozmiar dorosłego człowieka.

W produktach Numatic stawiamy na modułową konstrukcję, opartą na wymiennych blokach czyszczących. Dzięki temu, możemy w miarę szybko zainstalować ten blok, który odpowiada wykonywanej właśnie czynności.

Duży worek

Skoro już jesteśmy przy prezentowanym odkurzaczu Numatic George, przejdźmy od razu do kolejnej, wyjątkowej zresztą cechy urządzenia. Jest nią aż 15 litrowy worek, który jest aż pięciokrotnie większy, niż w standardowych, spotykanych na rynku odkurzaczach. W praktyce, może on wystarczyć nawet na 6 miesięcy odkurzania i to bez konieczności brudzenia siebie i swojego otoczenia.

Filtracja

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom filtracyjnym, produkty marki Numatic są niezwykle bezpieczne dla naszego otoczenia. Przykładem niech będzie zainstalowany system filtracji TRITEX® oraz HEPA-FLO®, eliminujący nawet najmniejsze pyłki.

Podsumowując, rozwiązania dostarczane przez firmę Numatic są innowacyjne i – bardzo często – zaskakujące dla naszych Klientów. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.