Agencja Interaktywna

Maszyny czyszczące – nowatorska metoda kompleksowego czyszczenia podłóg

Choć specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji artykułów czyszczących, prym w naszym asortymencie zawsze wiodły nowatorskie maszyny do czyszczenia podłóg. Zwracamy na nie uwagę głównie ze względu na fakt, że cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów.

Czym jest maszyna do czyszczenia podłóg?

Określenie maszyny do czyszczenia powierzchni podłogowych jest bardzo szerokie. Spróbujmy więc wyróżnić kilka podstawowych cech, jakimi wyróżniają się klasyczne urządzenia do czyszczenia podłogi.

Zasilanie akumulatorowe

Podstawową cechą profesjonalnych maszyn czyszczących jest wprowadzone zasilanie akumulatorowe. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania posiadają wbudowane akumulatory żelowe o niezwykle dużej pojemności, sięgającej nawet 250 Ah. Tak rozbudowany system zasilania pozwala na ciągłą, kilkugodzinną pracę.

Automat szorująco – zbierający

Podstawową cechą wszystkich naszych urządzeń do czyszczenia podłóg, jest zaimplementowany automat szorujący i zbierający. Jego uproszczona zasada działania opiera się na współpracy wysokiej jakości szczotek rozprowadzających wodę, z elementem zbierającym ją z podłogi. W efekcie, możemy w znaczny sposób skrócić czas schnięcia podłogi, co ma ogromne znaczenie np. w halach produkcyjnych, lub supermarketach.

Bezpieczne napięcie pracy

Zastosowane w naszych urządzeniach układy zasilające, generują prąd elektryczny o stosunkowo niskim napięciu, rzędu 24 V. Dzięki temu, gwarantujemy naszym Klientom nie tylko szybką i wydajną, ale przede wszystkim bezpieczną pracę.

Duża pojemność zbiorników

Nasze maszyny do czyszczenia podłóg gwarantują długą pracę, bez konieczności wymieniania wody. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu podwójnych zbiorników o bardzo dużej pojemności, sięgającej prawie 100 l każdy. Na marginesie chcemy zaznaczyć, że jeden z nich przeznaczony jest do wody czystej a drugi do brudnej.

Oczywiście to nie wszystkie cechy naszych produktów. Nasze urządzenia są kompatybilne z szeregiem dodatków i akcesoriów, rozszerzających ich możliwości o dodatkowe funkcje.

Więcej dowiesz się na: https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html