Agencja Interaktywna

Pióra Parker – optymalne rozwiązanie na każdą okazję

Marka Parker nieodłącznie kojarzy się z pięknymi i gustownymi piórami. Stąd właśnie pomysł, by rozbudować nasz asortyment artykułów piśmienniczych o produkty tego producenta. Krok ten był podyktowany nie tyle swoistą elitarnością oferowanych przez Parkera rozwiązań, lecz chęcią zadbania o naszych Klientów, którzy zasługują na najlepsze produkty.

Marka z tradycjami

Pióra Parker to marka, która jest znana na całym świecie. Powodem tak dużej jej popularności, jest – oprócz doskonałych rozwiązań – długi czas istnienia jej na europejskim rynku. Przypomnijmy, że marka ta istnieje już praktycznie od początku XX wieku. Przez te ponad 100 lat, jej pomysłodawca stale dbał o to, by jego produkty charakteryzowały się jak najwyższą klasą wykonania.

Lekkość w pisaniu

Pióro Parker różni się od innych piór (i długopisów) konstrukcją i kształtem. Dzięki temu, pisanie nim sprawia przyjemność. Pióro te idealnie leży w dłoni, umożliwiając kreślenie linii o złożonych, trójwymiarowych kształtach. Co ciekawe, wielu naszych Klientów to… rodzice, którzy posyłają swoje dzieci do szkoły. Doceniają oni jakość wykonania piór Parker, wiedząc jednocześnie, że coraz częściej wraca się do tradycji pisania piórem w szkole.

Styl i elegancja

Produkowane przez firmę Parker pióra są piękne i eleganckie. Dzięki temu, oprócz swoich wymiernych, kreślarskich zalet, są one również doskonałą ozdobą, podkreślającą elitarność i prestiż.

I właśnie dlatego, oparliśmy nasz asortyment na rozwiązaniach marki Parker. Jesteśmy przekonani, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Zapraszamy: http://twojepioro.pl/pl/c/Piora-Parker/54

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.