Agencja Interaktywna

Różne rodzaje, różni odbiorcy, czyli sprzedajemy rowery Giant

Sprzedaż rowerów nigdy nie należała do prostych zadań. Głównie ze względu na fakt, że oprócz klasycznego podziału jednośladów, mamy przecież jeszcze rowery uniwersalne, przeznaczone dla dzieci a także – pojazdy damskie. Oznacza to, że taka oferta rozrasta się wtedy do bardzo szerokich rozmiarów. Czym zatem różnią się pomiędzy sobą oferowane jednoślady?

Giant unisex

Jest to typowa, mocna i wytrzymała konstrukcja o zróżnicowanej kolorystyce. Charakteryzuje ją specyficzny kształt ramy, nieco inny niż w przypadku rowerów damskich, ale i tak znacznie zakrzywiony w kierunku siodełka. Dzięki temu, jest on o wiele wygodniejszy, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Giant junior

Rowery Giant w wersji junior charakteryzują się znacznie mniejszą konstrukcją (co jest oczywiste) i bardziej lekkimi materiałami wykonania. Tutaj dominującym materiałem jest aluminium, które zapewnia lekkość konstrukcyjną i doskonałe przenoszenie drgań.

Giant liv

Jest to typowa odmiana damska roweru, w której rama jest charakterystycznie złamana. W niektórych wersjach (np. odmianach miejskich) rowery Giant nie posiadają jej w ogóle. co jest charakterystyczną cechą tych jednośladów.

W przypadku marki Giant rowery dostępne w naszej ofercie charakteryzują się idealnym dopasowaniem każdego elementu. Oznacza to znacznie dłuższą trwałość produktu i – co równie ważne – większe bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są już na etapie sprzedaży odpowiednio zabezpieczone i konserwowane.

O procesie konserwacji rowerów można przeczytać na naszej instrukcji, dołączonej do każdego ze sprzedawanych pojazdów.

Więcej informacji można zdobyć pod adresem: https://skiracecenter.pl/123-rowery-i-akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.