audio tour wycieczki

Wycieczki audio – oryginalne i niezawodne

Tour Audio Guide to nowoczesne, przenośne urządzenie, które służy do bezprzewodowej komunikacji, a nazywa się je także audioprzewodnikiem. Sprzęt ten został zaprojektowany w ten sposób, by pomagać w pracy przewodnikowi turystycznemu, pilotowi oraz tłumaczowi. Poza tym pracują na nim także prezenterzy, którzy wykonują swoje obowiązki w szczególnie ciężkich warunkach.

wycieczki audio

Wycieczki audio, czyli wygodna turystyka

Zestawy takie wykorzystywane są w turystyce, na instruktażach, szkoleniach, kongresach oraz konferencjach. Każdy system Tour Audio Guide, przeznaczony jest do oprowadzania turystów. Ponadto zbudowany jest z nadajnika, mikrofonu wraz z odbiornikiem i słuchawkami. Produkt ten jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć słuchawkę do tego urządzenia, włączyć ją i już system działa przenosząc uczestnika wycieczki w klimat prawdziwego, niecodziennego zwiedzania. System ten znakomicie sprawdza się również w trakcie słuchania różnych konferencji. Poza tym każdy uczestnik tego spotkania może samodzielnie podkręcać lub ściszać głos na tym urządzeniu

Dotychczas przewodnik musiał czekać aż grupa podejdzie, uspokoi się, przez co tracił swój czas. Bez tego profesjonalnego sprzętu, praca jego wyglądała na opowiadaniu podniesionym głosem, a wręcz na krzyczeniu, aby wszyscy uczestnicy wycieczki mogli dowiedzieć się różnych ciekawostek. W miejscach takich jak: muzea czy kościoły nie wolno mu było mówić głośno, więc mało kto z uczestników mógł usłyszeć o czym mówił.

Zwiedzanie w grupie

Wycieczki audio, które oferują firmy turystyczne, zapewniają swoim klientom najwyższy komfort dostępny dla nich jak i dla prowadzącego grupę. Każdy z uczestników różnych spotkań w grupie, otrzymuje indywidualne urządzenie audio-guide, które służy mu do słuchania opowiadania przewodnika lub prowadzącego. Poza tym każdy uczestnik wycieczki może być oddalony nawet o 150 metrów od prowadzącego grupę.

Wycieczka z tym innowacyjnym sprzętem staje się dużym komfortem dla osoby zwiedzającej. Każdy klient, który posiada zestaw audioguide może w tym czasie, fotografować oraz dokładniej oglądać omawiane obiekty nie tracąc przy tym ciekawych informacji, które przekazywane są przez prowadzącego.

Więcej o wycieczkach audio i audioprzewodnikach dowiecie się: https://www.movitech.pl/